Sezóna grilování začíná. Jednorázové nádobí si ihned oblíbíte!

Přidáno: 02.06.2017

Jednorázové nádobí si oblíbíte, je ideální na grilování, zahradní párty, ale i pikniky v přírodě.

Sezóna grilování je v plném proudu a každý, kdo pořádá grilovačku, chce mít pohodlný úklid bez strachu o své nádobí a skleničky.
Právě proto vám nabízíme nejen designové, ale běžné jednorázové nádobí, které lze využít právě pro tyto účely. Tácy na grilování, ale i brčka, nebo kelímky a plastové talíře - to vše najdete za velkoobchodní ceny právě v našem eshopu LevneObaly.cz.

Jednorázové nádobí bambusové

Oslavy, party, grilovaní a festivaly jsou vášen

Veškeré produkty lze zakoupit a využívat i ve stáncích s občerstvením třeba na festivalech nebo letních výstavách, kde je vysoká koncentrace lidí a tedy i spotřeba jednorázového nádobí, plastových kelímků a dalšího cateringového vybavení na jedno použití. 

 

 

Aluminiové tácy nejen na grilování

alu tácy

Chcete připravit obložené mísy, ale nechcete pak mýt nádobí, nebo riskovat, že se porcelánový tác snadno rozbije? Pak právě pro grilování a zahradní párty jsou ideální alu tácy z naší nabídky! Vybírat můžete z různých velikostí a tvarů.

 

 

 

 

 

Papírové táckypapírové tácky

Ať už se chystáte na opékání buřtů, nebo krkovičky, je potřeba si vše někam položit. Klasické tvrdé papírové tácky jsou vhodné pro využití na zahrádce, ale i na festivalu!

 

 

Plastové kelímky

Plastové kelímky

Milujete svěží drinky a koktejly nebo jen dobře vychlazené pivo? Pak na Vaší párty nesmí chybět plastové kelímky z kterých se pohodlně napijete beze strahu, že je rozbijete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zpět na seznam článků
Copyright 2015 - 2024 © | LevneObaly.cz |